Logowanie

JBL Professional EON ONE Compact i USB 9V DC i USB 12V DC – przewody zasilające efekty DigiTech/DOD oraz mikrofony bezprzewodowe AKG DMS i WMS

JBL Professional EON ONE Compact i USB 9V DC i USB 12V DC – przewody zasilające efekty DigiTech/DOD oraz mikrofony bezprzewodowe AKG DMS i WMS

JBL Professional zmienia zasady gry B-) Do swojego zasilanego akumulatorowo aktywnego zestawu głośnikowego EON ONE Compact z wbudowanym 4-kanałowym mikserem (!) z 2-kanałowym profesorem efektów przygotował kable USB z wbudowanymi przetwornicami napięcia na 9V i 12V umożliwiającymi zasilenie na przykład mikrofonów bezprzewodowych AKG WMS i DMS!

 JBL EON ONE Compact USBcable 9V 12V AKG WMS DMS power cable USB

Ta opcja z pewnością wydatnie zwiększy popularność już i tak cieszącego się ogromnym powodzeniem JBL EON ONE Compact! Do zasilenia z zasilających wyjść USB w JBL EON ONE Compact odbiornika bezprzewodowego AKG DMS 100/300, należy zastosować kabelek USB z umieszczoną we wtyczce USB przetwornicą napięcia z 5V na 9V.

 JBL EON ONE Compact USBcable 9V 12V AKG WMS DMS300

By zasilić odbiornik AKG WMS40 MINI, WMS40 MINI 2 lub WMS470, trzeba się posłużyć kabelkiem USB z przetwornicą napięcia z 5V na 12V.

JBL EON ONE Compact review pannel rear inputs 2 800px

W obu przypadkach należy skorzystać z wyjścia USB 2A – do urządzeń jest dostarczany prąd 1300 mA. Zastosowanie bezprzewodowego mikrofonu w plenerze na zasilaniu akumulatorowym otwiera przed użytkownikami JBL EON ONE Compact absolutnie nowe możliwości!

 JBL EON ONE Compact USBcable 9V DigiTech DOD pedals guitar efects

Te 1-metrowe kabelki USB z wtyczkami zasilającymi 5.5 mm zapewniają jeszcze większą swobodę i elastyczność w konfiguracji dźwięku na żywo. To idealne rozwiązanie dla muzyków, DJ-ów (na przykład podczas imprez na nadmorskich plażach czy na stoku narciarskim 3:) ), prezenterów i animatorów, którzy chcą mieć swobodę poruszania się podczas występu z możliwością skorzystania ze znakomitej jakości dźwięku JBL EON ONE Compact. Nie będzie już potrzebne tradycyjne źródło zasilania systemu bezprzewodowego.

Metrowy kabel jest dostępny w dwóch wersjach i zaprojektowany specjalnie do współpracy z systemami bezprzewodowymi JBL EON ONE Compact:

- kabel 9V zasila systemy bezprzewodowe AKG DMS lub pedał gitarowy DigiTech-DOD

- kabel12V zasila systemy bezprzewodowe AKG WMS.

Zapraszamy do lektury testu JBL EON ONE Compact w naszym portalu

Więcej informacji na stronie producenta.

Dystrybutor: ESS Audio