Logowanie

DAS Audio EVENT-26A i EVENT-115A w specjalnej ofercie dla instytucji kultury

DAS Audio EVENT-26A i EVENT-115A w specjalnej ofercie dla instytucji kultury

AVI Media – wyłączny dystrybutor marki DAS Audio w Polsce – udostępnia skierowaną do instytucji kultury interesującą ofertę na najnowszy ultrakompaktowy system liniowy tego producenta DAS Audio EVENT-26A z basami EVENT-115A oraz zaprasza do testów konfiguracji demo!

Proponowany w ofercie system liniowy zbiera bardzo pochlebne recenzje na całym świecie. To nowoczesny, logicznie zaprojektowany lekki wielozadaniowy system liniowy, który może się poszczycić znakomitym brzmieniem, dużą efektywnością i sporym zasięgiem pracy. Dzięki zastosowaniu wydajnych układów DSP z filtrami FIR, DAS Audio EVENT-26A gwarantuje liniową odpowiedź fazową. System ten cechuje znacznie uproszczona obsługa i konfiguracja dzięki wyposażeniu DSP we wstępne ustawienia z filtrami kompensacyjnymi dla różnej ilości modułów w gronie. Istotną zaletą systemu jest lekkość modułów, mobilność dzieki dedykowanym wózkom transportowym "dolly" oraz wielość różnych sposobów montażu – podwieszenie na ramie, zestackowanie na basach, zestackowanie na ramie, montaż na sztycy lub statywie na dedykowanej ramie. Według zapewnień Michała Zelmana – właściciela firmy AVI Media – proponowane zestawy oferują zdecydowanie najlepszy stosunek jakości do ceny pośród dostępnych obecnie na rynku niewielkich systemów liniowych.

1 DAS Audio Event 26A promocja oferta dla instytucji kultury oferta

W specjalnej promocji dla instytucji kultury AVI Media proponuje dwie konfiguracje sprzętowe:

- 12 modułów EVENT-26A i 4 subbasy EVENT-115A w cenie poniżej 26,000 Euro brutto – konfiguracja po 6 modułów EVENT-26A w gronie plus 2 subbasy na stronę,

- 6 modułów EVENT-26A i 2 subbasy EVENT-115A w cenie poniżej 14,000 Euro brutto - konfiguracja po 3 moduły EVENT-26A w gronie plus 1 subbas na stronę.

AVI Media zaprasza instytucje kultury do testowania setów demo systemu liniowego DAS Audio EVENT-26A z basami EVENT-115A.

Kontakt: Michał Zelman

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer GSM: +48 724 150 176

Dystrybutor: AVI Media