Logowanie

Electro-Voice EVOLVE 50 i EVOLVE 30M - promocja przedłużona do końca roku!

Electro-Voice EVOLVE 50 i EVOLVE 30M - promocja przedłużona do końca roku!

Audio Plus ogłasza: promocja kolumnowych systemów nagłośnieniowych Electro-Voice EVOLVE została przedlużona! Przy zakupie dowolnego modelu EVOLVE każdy klient otrzyma bezpłatnie wózek transportowy o wartości ok. 1000 zł. Promocja trwa aż do końca 2020 roku.

 Electro Voice Evolve 50 Evolve 30m promocja wozek transportowy open closed s

Do końca grudnia 2020 do każdego zakupu zestawu nagłośnieniowego Electro-Voice z serii EVOLVE otrzymasz bezpłatnie pasujący wózek transportowy o wartości ok. 1000 złotych. W promocji biorą udział oba modele serii:

- EVOLVE 50 – System o mocy 1000 W i skuteczności 127 dB, składający się z kolumny głośnikowej 8x3,5”, subwoofera 12” i łączącej je sztycy z konektorami.

- EVOLVE 30M – System o podobnej mocy i skuteczności 123 dB, składający się z kolumny 6x 2,8” i subwoofera 10”, z wbudowanym mikserem 8-kanałowym

Oba modele są wyjątkowo przyjazne użytkownikom, wygodne i przenośne. Oba dają możliwość streamingu muzyki i zarządzania przez aplikację mobilną QuickSmartMobile. I oba dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

 Electro Voice Evolve 50 Evolve 30m promocja wozek transportowy card

W ramach serii dostępne są także liczne wygodne akcesoria, w tym opakowania transportowe. Tylko teraz producent daje możliwość zakupu systemu wraz z bezpłatnym futerałem na kółkach, która zwiększa wartość zakupu aż o 1000 zł!

Szczegóły na temat systemów Electro-Voice EVOLVE oraz akcesoriów można znaleźć na stronie https://audioplus.pl/evolve

Szczegóły promocji oraz tłumaczenie regulaminu można znaleźć na stronie https://audioplus.pl/promocje

Informacje na temat autoryzowanej sieci sprzedaży Electro-Voice w Polsce można znaleźć na stronie https://audioplus.pl/sprzedaz

Dystrybutor: Audio Plus

Organizatorem promocji jest Bosch Sichercheitssysteme GmbH z siedzibą w Niemczech. Promocja trwa od 13 listopada do 31 grudnia 2020. Obowiązują warunki i ograniczenia. Szczegóły i tłumaczenie regulaminu na język polski można znaleźć na stronie https://audioplus.pl/promocje