Logowanie

MiPro ACT 525, ACT 545 – budżetowe systemy bezprzewodowe z opcją DANTE

MiPro ACT 525, ACT 545 – budżetowe systemy bezprzewodowe z opcją DANTE

MiPro – jeden z ogólnoświatowych liderów technologii bezprzewodowej transmisji dźwięku wprowadził do oferty systemy bezprzewodowe z odbiornikami wyposażonymi w DANTE w niezwykle przystępnej cenie!

Seria ACT 5 jest obecna na rynku od roku 2011, ale w ubiegłym roku seria została uzupełniona o 2- i 4-kanałowe odbiorniki opcjonalnie wyposażone w DANTE. Poza tą zmianą to nadal znane ze znakomitego stabilnego radia i niezwykle długo pracujących nadajników systemy bezprzewodowe o szerokości pasma pracy 24 MHz. Umożliwia to wstrojenie bez interferencji do 16 torów transmisji bezprzewodowej.

MiPro ACT 525 ACT 545 DANTE 823 

Seria MiPro ACT 5 obejmuje aktualnie dwa modele odbiorników – ACT 525 i ACT 545. Są wyposażone w zaawansowaną różnicową technologię True Diversity gwarantującą stabilny zasięg na duże odległości. Systemy te są wyposażone w skutecznie działającą funkcję automatycznego skanowania przestrzeni radiowej i dobór optymalnych częstotliwości pracy. W pamięci zapisano 7 banków częstotliwości skonfigurowanych pod kątem minimalizacji interferencji. W bankach 1 i 2 do dyspozycji jest po 8 kanałów, a w bankach 3-6 można skonfigurować nawet 16 równolegle działających kanałów transmisji bezprzewodowej.

 MiPro ACT 525 ACT 545 DANTE rear

Każdy kanał transmisji bezprzewodowej ma niezależne wyjście sygnału w postaci symetrycznego gniazda XLR. Można również wybrać tryb MIXED i wówczas wszystkie kanały trafiają na dedykowane wyjście XLR oraz jack 1/4”. Istnieje ponadto możliwość trzystopniowego dopasowania poziomu sygnału wejściowego tak, by uniknąć przesterowania sygnału.

Gniazda antenowe są zrealizowane na złączach TNC (gwintowane), a system pozwala ustawić prąd wysterowania anten (bias) dla dopasowania zasięgu i zagwarantowania stabilności transmisji w razie utrudnionych warunków radiowych.

Nadajniki są zasilane z dwóch ogniw AA (baterie lub akumulatorki) i gwarantują pracę na jednym zestawie baterii minimum 12-13 godzin (!). Oto link do listy nadajników.

Seria MiPro ACT 5 jest kompatybilna z dedykowanym oprogramowaniem MiPro RCS2Net umożliwiającym zdalne sterowanie oraz kontrolę i monitoring pracy systemów. Aplikacja pozwala na obsługę do 64 kanałów transmisji.

Więcej informacji oraz lista dostępnych nadajników na stronie dystrybutora – firmy Audio Plus.

Dystrybutor: Audio Plus