Logowanie

EASE Focus 3 & DAS Audio Event-26A – darmowe szkolenie online z obsługi programu do predykcji systemów nagłośnieniowych

EASE Focus 3 & DAS Audio Event-26A – darmowe szkolenie online z obsługi programu do predykcji systemów nagłośnieniowych

We wtorek 13. kwietnia 2021 zapraszamy do udziału w darmowym szkoleniu z obsługi programu predykcyjnego EASE Focus 3. W trakcie szkolenia będziemy korzystać z systemu liniowego DAS Audio Event-26A z subbasami Event-115A – na bieżąco będziemy weryfikować wskazania programu predykcyjnego z pomiarami w SMAART 8. Szkolenie odbędzie się na platformie ZOOM.us PortaluNagłośnieniowego - poprowadzi je Piotr „Melex” Mela. Ilość miejsc ograniczona! Rejestracja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

9da5ba405e428d33ec6f21eff5dda49d L 1

Jak zaprojektować system nagłośnieniowy gwarantujący pełne pokrycie naszej sali koncertowej? W jaki sposób skątować grono systemu liniowego, by uzyskać optymalne pokrycie nagłaśnianej przestrzeni? Jak zaprojektować ustawienie subbasów, by zagwarantować wyrównane pokrycie w dole pasma? Jakie wartości opóźnień wprowadzić dla subbasów w układzie kardioidalnym, a jakie w układzie end-fired? Jak optymalnie dopasować elementy wypełniające strefy nagłośnienia front-fill, out-fill, in-fill? Gdy stawiasz sobie takie pytania, powinieneś poznać obsługę programu predykcyjnego dla systemów nagłośnieniowych. Na przykład popularny i darmowy EASE Focus 3.

Ease Focus3

Szkolenie poprowadzi Piotr „Melex” Mela – ceniony realizator na stałe współpracujący z Blue Cafe, współpracujący z najlepszymi firmami rentalowymi inżynier systemów nagłośnieniowych, wzięty szkoleniowiec i edukator.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko oraz nazwę firmy nagłośnieniowej / zespołu / ośrodka kultury (jeśli jest :-) ) prosimy wysyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Link do wydarzenia na facebook'u: https://fb.me/e/18iQUuW3E

Organizator: PortalNaglosnieniowy.eu
Patron technologiczny: AVI Media