Logowanie

RCF RDNet 4.0 – darmowy program do predykcji systemów RCF z uniwersalnym modułem do pomiarów akustycznych i fazowania systemów

RCF RDNet 4.0 – darmowy program do predykcji systemów RCF z uniwersalnym modułem do pomiarów akustycznych i fazowania systemów

Szukasz darmowego oprogramowania do strojenia i fazowania systemów nagłośnieniowych? RCF RDNet 4.0 jest interesującą propozycją dla Ciebie :-) A jeśli użytkujesz sprzęt RCF, tym bardziej powinieneś zainteresować się tą platformą!

RCF RDNet4

Zapraszamy na darmowe szkolenia z obsługi platformy RCF RDNet 4.0. Szkolenie poprowadzi Adam Bywalec – konsultant techniczny polskiego dystrybutora marki RCF, firmy Arcade Audio. Szkolenie odbędzie się na platformie ZOOM.us PortaluNagłośnieniowego. Ilość miejsc ograniczona!

W zgłoszeniu kierowanym na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prosimy podać imię i nazwisko oraz nazwę firmy nagłośnieniowej / zespołu / ośrodka kultury (jeśli jest :-) ), a także termin szkolenia (środa 14. kwietnia 2021 lub sobota 17. kwietni 2021).

RCF-RDNet-4_0-measures.jpg

Szkolenie 1

środa 14. kwietnia 2021, godzina 14:00

Szkolenie 2

sobota 17. kwietnia 2021, godzina 12:00

Czas trwania – 2 godziny.

RCF-RDNet-4_0-RDNet-Measures.jpg

Warto podkreślić, że postęp technologiczny, jak wykonał w ostatnich kilku latach RCF jest imponujący! Powszechnie używane przez RCFa układy DSP z technologią FIRPHASE postawiają, że sprzęt RCF lokuje się w absolutnej szpicy technologicznej i jakościowej - i to w skali ogólnoświatowej! Wdrożenie nowej generacji systemu sterowania RDNet 4.0 otworzyło nowe możliwości zarządzania i sterowania systemami marki RCF. Ale nie tylko... B-) Bowiem sekcja pomiarowa RDNet measures jest „otwarta” na zastosowanie jakiegokolwiek interfejsu i umożliwia pomiary każdego systemu nagłośnieniowego :-) Oczywiście, integracja z systemami RCF jest na tyle głęboka i atrakcyjna, a elementy automatyzacji konfiguracji tak ułatwiają pracę, że systemy RCFa kuszą... Oj kuszą. :-) Platforma RDNet 4.0 stawia RCFa w absolutnej czołówce platform programowych do zarządzania systemami audio. Przy okazji oznacza również możliwość skorzystania z darmowego modułu pomiarowego przez użytkownika systemu każdego producenta. :-)

RCF-RDNet-4_0-entiresystem.jpg

Zapraszamy do udziału w szkoleniach! Wydarzenia na Facebook'u:

https://fb.me/e/HhUG2H87

https://fb.me/e/21rr8KF77

Organizator: PortalNaglosnieniowy.eu
Patron technologiczny: Arcade Audio