Logowanie

NewTek TriCaster Mini 4K i TriCaster 2 Elite - jak NewTek otwiera świat profesjonalnych materiałów wideo dla biznesu i edukacji?

NewTek TriCaster Mini 4K i TriCaster 2 Elite - jak NewTek otwiera świat profesjonalnych materiałów wideo dla biznesu i edukacji?

Kto nie chciałby, żeby transmisja z wykładu lub konferencji wyglądały jak produkcja telewizyjna? Dobrze wyglądająca produkcja wideo nie musi być skomplikowana.

NewTek TriCaster to kompletny system do produkcji wideo oraz streamingu o telewizyjnej jakości, zarówno FullHD, jak 4K. Budowane przez lata spójne i niezwykle zaawansowane technologicznie oprogramowanie w połączeniu ze standardem NDI, zdalnie sterowanymi kamerami PTZ i silnikiem graficznym LiveGraphics tworzy genialne warunki do realizacji wideo i streamingów zarówno koncertów, przedstawień teatralnych, wydarzeń sportowych, wykładów, warsztatów i szkoleń, jak imprez korporacyjnych. Trudno o równie intuicyjny i tak kompletny system na rynku.

Jedna kamerka w rogu sali dzisiaj już nie wystarczy. Aby zrealizować streaming na odpowiednim poziomie musimy dysponować odpowiednimi narzędziami. Taką potrzebę dostrzega już nie tylko rynek telewizyjny czy eventowy, ale także:

- korporacje, które chcą stremować i nagrywać bardzo dobrej jakości materiały z dużych sal konferencyjnych czy audytoriów,

- uczelnie wyższe i inne jednostki edukacyjne, które coraz częściej prowadzą zajęcia na odległość streamując zapis wykładu,

- hotele, których jednym z głównych źródeł dochodów są centra konferencyjne

- ośrodki kultury, coraz częściej prezentujące koncerty czy przedstawienia teatralne w Internecie,

- muzea, w których ofercie znajdziemy przecież nie tylko wystawy stałe, ale także setki wydarzeń każdego dnia.

Zmienia się podejście klientów do dostępności wydarzeń oraz narzędzi, które ułatwiają nam pracę. System NewTek Tricaster to kompletne studio produkcyjne. Pokaz systemu NewTek ma na celu przybliżenie jego funkcjonalności i otwarcie zupełnie nowych możliwości przed użytkownikami oraz integratorami AV.

Plan prezentacji:

- omówienie zastosowania systemu produkcji wideo,

- NDI jako standard transmisji sygnału wideo, NDI Tools,

- integracja z innymi standardami wideo: HDMI, SDI, SMTP,

- sterowanie systemem: użycie lokalnych sterowników oraz kontroli zdalnej,

- wirtualne Studio jako narzędzie pracy,

- integracja z platformami wideokonferencyjnymi, szczególnie MS Teams,

- produkcja wideo to nie tylko obraz z kamery – silnik graficzny LiveGraphics,

- streaming - najważniejsze słowo roku 2021.

Rejestracja: www.essaudio.pl/szkolenia-newtek

Dystrybucja: ESS Audio