Logowanie

JBL SRX900 SRX906LA i SRX910LA – polska premiera i pierwsze odsłuchy aktywnych systemów liniowych z DSP i filtrami FIR

JBL SRX900 SRX906LA i SRX910LA – polska premiera i pierwsze odsłuchy aktywnych systemów liniowych z DSP i filtrami FIR

Już w najbliższą środę 28. września 2022 w Warszawie w kultowej przestrzeni dawnego Kina Relax odbędzie się wyczekiwana polska premiera połączona z pierwszymi odsłuchami nowych, przystępnych cenowo systemów liniowych JBL Professional serii SRX900!

 JBL SRX900 Web FeatureImage VersatileScalable White 1140x620

Za JBL Professional stoi już 76 lat doświadczenia na profesjonalnym rynku nagłośnieniowym. Najnowsza seria JBL SRX900 obejmująca dwa nowe modele aktywnych – wyposażonych w końcówki mocy - systemów liniowych i dwa nowe subbasy korzysta z technologii opracowanych na potrzeby topowych systemów serii VTX i końcówek mocy Crown Audio iTechHD. W pokładowym DSP znajdują się nie tylko filtry FIR zapewniające liniową odpowiedź fazową systemu, ale również zaawansowane systemowe filtry kompensacyjne usprawniające proces kątowania i strojenia systemu. Osłuchy zostaną poprzedzone krótką prezentacją i szkoleniem z nowego, niezwykle przejrzystego w obsłudze środowiska zarządzania pracą aktywnych systemów liniowych serii SRX906LA oraz SR910LA. Producent postawił na łatwość konfigurowania, obsługi oraz wieszania nowych systemów wyposażając je między innymi w nowe systemy kątowania.

 JBL srx900 SRX906LA SRX910LA software performance manager line array calculator 3

By wziąć udział w premierowych odsłuchach systemów JBL SRX900 wystarczy się zarejestrować na stronie dystrybutora. Ciekawostką jest, że w procesie rejestracji należy podać... rozmiar koszulek, jakie nosimy B-) Ponadto dla Uczestników premierowego odsłuchu przewidziano wiele dodatkowych atrakcji.

Link do rejestracji: https://essaudio.pl/140-nowosci/1479-pierwszy-odsluch-systemu-jbl-srx900 

Plan prezentacji:

10:00 – rejestracja Uczestników,

11:00 – rozpoczęcie pokazu,

14:00 – zakończenie pokazu.

Lokalizacja: Scena RELAX ul. Złota 8, Warszawa.

Zachęcamy do lektury artykułu w naszym portalu poświęconego nowym liniówkom JBL SRX900.

Seria JBL SRX900 to jedna z najciekawszych tegorocznych nowości na rynku systemów liniowych – warto je poznać o posłuchać :-) Serdecznie w imieniu organizatora premierowego odsłuchu zapraszamy!

Dystrybutor: ESS Audio