Logowanie

RCF HDL26-A – odsłuchy kompaktowego systemu liniowego w Poznaniu

RCF HDL26-A – odsłuchy kompaktowego systemu liniowego w Poznaniu

Firma Arcade Audio – dystrybutor marki RCF w Polsce oraz Music Service – poznańska firma rentalowa - zapraszają w poniedziałek 26. września 2022 do Poznania na darmową prezentację i odsłuchy kompaktowego systemu liniowego RCF HDL26-A.

RCF HDL26-A to jedna z najciekawszych propozycji w klasie kompaktowych aktywnych systemów liniowych. To dopracowana akustycznie konstrukcja na którą składa się kompozytowa wykonana głównie z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, ale zawierająca w newralgicznych miejscach przenoszących drgania elementy drewniane oraz najwyższej klasy wydajne przetworniki. Za niskie pasmo odpowiedzialne są dwa woofery 6.5”, natomiast za wysokie pasmo odpowiada ceniony driver ND840 z 3-calową cewką, który przetwarza pasmo już od 700 Hz (!), dzięki czemu uniknięto podziału pasma w newralgicznym dla zrozumiałości mowy zakresie, a dodatkowo bardzo szerokie pasmo wokalu jest przetwarzane przez jeden przetwornik, co również podnosi czytelność. Dodatkowo RCF HDL26-A jest wyposażony w technologię FIR Phase – filtry FIR, które zapewniają m.in. liniową odpowiedź fazową systemu. Więcej o systemie RCF HDL26-A można poczytać w teście w naszym portalu.

Podczas prezentacji na bieżąco będą dokonywane pomiary tak, by sprawdzić, jak zachowuje się grono składające się z 6 elementów na stronę, a jak grona złożone z 8, 10 i 12 elementów. Serdecznie w imieniu organizatorów zapraszamy!

Lokalizacja: SCOUT CAMP, ul. Koszalińska 32 Poznań (Strzeszyn)

Godziny odsłuchów: 12:00 – 16:00

Zgłoszenia/rejestracja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia!

Dystrybutor: Arcade Audio
Organizator: Music Service