Logowanie

NAMM TEC Experience – można głosować!

NAMM TEC Experience – można głosować!

Od 4. stycznia 2023 do 1. marca 2023 można głosować na swoje ulubione rozwiązania technologiczne i sprzętowe w konkursie NAMM TEC Experience. Lista nominowanych jest imponująca – znajdziecie na niej szereg lubianych i używanych przez siebie urządzeń! To co? Głosujemy? ;-)

 TEC Awards voting

Głosowanie na NAMM TEC Experience jest było i otwarte dla profesjonalistów z branży audio, branży muzycznej i wydarzeń na żywo (tych, którzy zarabiają na życie w dziedzinie związanej z produktami muzycznymi, profesjonalnym dźwiękiem i/lub produkcją dźwięku). Nowością w tym roku jest to, że głosowanie jest dostępne również dla ogółu społeczeństwa i pasjonatów pro audio.

Jeśli jesteś profesjonalistą z branży, kliknij środkową ikonę powyżej, oznaczoną jako „Głosowanie dla profesjonalistów z branży”, aby oddać głos. Aby zweryfikować Twoją rolę w branży, potrzebujemy następujących informacji: imię i nazwisko, firma, w której pracujesz, stanowisko i adres e-mail. 

Jeśli jesteś entuzjastą pro audio, kliknij ikonę znajdującą się po prawej stronie powyżej, oznaczoną jako „Głosowanie publiczne

Przydatną funkcją jest to, że nasze odpowiedzi zapisuję się w cache'u strony – nie musimy od razu, na jedno posiedzenie głosować w każdej kategorii ;-) System głosowania pamięta nasze odpowiedzi i możemy po kilku dniach nawet wrócić do ponownego wypełniania ankiety. Aby ułatwić proces głosowania, organizatorzy stworzyli cyfrowy przewodnik wyborcy, który zawiera istotne informacje dla wszystkich nominowanych w 21 kategoriach wybitnych osiągnięć technicznych i projektów studyjnych. Wyróżnienia NAMM TEC Awards zostaną ogłoszone w czwartek, 13 kwietnia, podczas gali w trakcie targów NAMM Show 2023. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące nagród TEC Awards lub procesu głosowania, wyślij wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji na stronie organizatora.

Organizator: TECAwards.org