Logowanie

Apogee Symphony I/O Mk II – akcja aktualizacji systemów Symphony I/O Mk I na MK II

Apogee Symphony I/O Mk II – akcja aktualizacji systemów Symphony I/O Mk I na MK II

Apogee oferuje interesujący program wymiany modelu Symphony I/O Mk I na Symphony I/O Mk II. Warto skorzystać z tej oferty!

apogee wymiana 1 

Korzyści, które uzyskasz dzięki tej wymianie to między innymi najlepsza w swojej klasie konwersja AD/DA – Symphony I/O Mk II to najwyższa jakości dźwięku, która wyznacza standardy w branży. Ponadto zyskujemy na zaawansowanej ergonomii pracy – przykładowo zintegrowaną konfiguracją Atmos plug-and-play. Wysoce konfigurowalne oprogramowanie Symphony Control pozwala na łatwy dostęp i precyzyjne dostrajanie wszystkich parametrów IN/OUT do własnych potrzeb i wymagań. Intuicyjny ekran dotykowy i przedni panel sterowania upraszcza obsługę i przyspiesza pracę dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi.

Program wymiany trwa do 20 października 2023 roku!

Aby skorzystać z tej oferty i otrzymać do 600 USD* na zakup Symphony I/O Mk II, należy wypełnić poniższą ankietę. Po jej wypełnieniu otrzymasz numer wymiany i szczegółowe instrukcje dotyczące kolejnych kroków w celu rozpoczęcia programu wymiany.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z dedykowanym zespołem wsparcia pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dystrybutor: ESS Audio

UWAGI

* Wartość wymiany będzie się wahać w zależności od regionu ze względu na różnice w przepisach importowych i obowiązkach podatkowych, które różnią się w zależności od kraju.

* Podatek i VAT nie są wliczone w cenę.