Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2475.
Logowanie

Radial AC-Driver - kompaktowy akustyczny przedwzmacniacz instrumentalny już dostępny

Radial AC-Driver - kompaktowy akustyczny przedwzmacniacz instrumentalny już dostępny

Radial poinformował o dostępności AC-Driver.

AC-Driver to kompaktowy akustyczny przedwzmacniacz instrumentalny przeznaczony do użytku na scenie, z przydatnymi funkcjami, które usprawniają wydajność i zapewniają najlepszą możliwą jakość brzmienia instrumentu.

Obwód buforowy klasy A firmy Radial zapewnia nieskazitelną jakość dźwięku i pozwala na podłączenie dłuższych kabli lub łańcuchów pedałów bez utraty lub degradacji sygnału. Wyjście wzmacniacza ¼ "zapewnia sposób na monitorowanie na scenie, a także zrównoważoną linię do zasilania systemu PA lub zasilanego głośnika dla publiczności. Kiedy musisz dostroić się cicho lub przełączać między instrumentami bez powodowania klikania lub trzaskania, po prostu naciśnij przełącznik nożny wyciszenia, aby wyciszyć wszystko poza tunerem na sterowniku AC. To sprawia, że ​​AC-Driver jest idealny do występów na żywo, szczególnie, jeśli nie masz inżyniera dźwięku i musisz przełączać instrumenty lub stroić w milczeniu na scenie.

AC-Driver zawiera również regulowany filtr dolnozaporowy, który usuwa nadmierną zawartość niskich częstotliwości wraz z potężnymi funkcjami zmniejszającymi sprzężenie. Przełącznik regulacji fazy o 180 ° umożliwia korygowanie sprzężenia zwrotnego, podczas gdy filtr typu notch pomaga namierzać i usuwać określone częstotliwości, które powodują problemy. Możesz łatwo zasilać AC-Driver za pomocą typowych adapterów 9V lub klocków z wieloma pedałami, a jego solidna stalowa obudowa i wojskowa płytka sprawią, że wytrzyma najbardziej wymagające środowiska koncertowe.

 

 

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Dystrybutor: ProAUDIO-AVT