Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2475.
Logowanie

Radial Engineering Presenter - Kompaktowy mikser do prezentacji

Radial Engineering Presenter - Kompaktowy mikser do prezentacji

Radial Engineering poinformowali o dostępności produktu Presenter.

Presenter jest kompaktowym mikserem, który łączy przedwzmacniacze mikrofonowe i programowane wejście USB w celu stworzenia unikalnego interfejsu dla jakiejkolwiek prezentacji, od szkolnych lekcji i wykładów po korporacyjne spotkania i konferencje.

Sygnał mikrofonowy jak i playback są zmiksowane do wyjść stereo XLR, które mogą zostać bezpośrednio podłączone do systemu PA lub pary zasilanych głośników. Przełącznik mono służy pomocą w przypadku gdy będzie wykorzystywany tylko jeden głośnik. Dodatkowo przełącznik uziemienia zapewnia, iż sygnał wyjściowy będzie wolny od jakichkolwiek zakłóceń czy pętli masy. 

presenter 1

Kompaktowy rozmiar Presentera sprawia, iż jest to bardzo mobilne urządzenie, a także z łatwością może zostać zainstalowane na pulpicie, czy podium. Poza tym został wyposażony w port Kensington w celu zabezpieczenia przed kradzieżą, jeżeli urządzenie zostanie wykorzystane w instalacjach stałych. 

Warto podkreślić, że Presenter może także posłużyć jako interfejs USB, dzięki czemu przemowy, czy wykłady mogą zostać z łatwością nagrane.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta TUTAJ.

Miłego!

Dystrybutor Radial: ProAUDIO-AVT