Już w przyszłym tygodniu 4 bezpłatne szkolenia z obsługi konsolet DiGiCo: Kielce, Kraków, Rzeszów oraz Lublin. Zostały jeszcze wolne miejsca, dlatego nie zwlekajcie i rejestrujcie się!
Szkolenia i prezentacje prowadzone będą przez specjalistów produktowych DiGiCo, a do dyspozycji uczestników będą konsolety serii SD, w tym najnowsza SD12, jak również seria S21/S31.
Jakie miejsca i dokładne terminy?
Rozkład jazdy:
- Wprowadzenie zawierające informacje o konsoletach DiGiCo
- Opis serii S21/S31
- Opis Serii SD
- Nowości zawarte w konsolecie SD12 oraz kierunki rozwoju konsolet DiGiCo
- Konfiguracje konsolet i racków
- Konfiguracja powierzchni roboczej
- Połączenia i krosowanie
- Budowanie sesji
- Zmiana układu konsolety
- Praca z konsoletą - układ kanału EQ, Dynamika…
- FX, Graphic EQ, VCA i podstawowa automatyka
- Oprogramowanie offline
- Praca na iPadzie
- Wirtulny Soundcheck
- Pytania i odpowiedzi
Szkolenia będą prowadzone w godzinach: 11.00 - 16.00.
Aby wziąć udział, należy się najpierw zarejestrować (Link do formularza TUTAJ), a następnie czekać na mail potwierdzający od organizatora.
Paweł Daszkiewicz - +48 664 433 906
Polsound Sp. z o o / ul. Brukowa 29 / 05-092 Łomianki
Wpadajcie koniecznie!
Organizator: Polsound