Już za dwa tygodnie, w środę 16 listopada 2016 o godzinie 11:00 rusza kolejne cykliczne szkolenie z cyfrowych mikserów DiGiCo.

W trakcie szkolenia będzie można się zapoznać m.in. z najnowszym modelem miksera DiGiCo S31. Szkolenie będzie dotyczyć zarówno serii SD, jak S. Szkolenie odbędzie się w siedzibie dystrybutora DiGiCo na Polskę – w firmie Polsound. Zapraszamy do rejestracji www.digico.pl oraz na www.facebook.com/konsoletycyfrowe.
Organizator: Polsound
