Pod hasłem #ZWROTKASY marka Electro-Voice ogłasza niesamowitą promocję na swoje lekkie, przenośne, aktywne zestawy głośnikowe najnowszej generacji ZLX-G2. Oferta dotyczy aktywnych modeli ZLX-8-G2, ZLX-12-G2 i ZLX-15-G2! Teraz za każdy z zakupiony w październiku aktywny głośnik tej serii otrzymasz zwrot gotówki na konto w wysokości 30 Euro!
Zrób sobie podwójny prezent! Kup nowy aktywny głośnik ZLX-G2 od Electro-Voice, zarejestruj się na stronie, a otrzymasz zwrot gotówki w wysokości 30 Euro za każdy zakupiony głośnik serii ZLX-G2 :-)
Co musisz zrobić?
KUP aktywny zestaw głośnikowy Electro-Voice z serii ZLX-G2 w terminie 1-31.10.2024 r. w dowolnym sklepie sieci partnerskiej Audio Plus.
ZAREJESTRUJ SIĘ na stronie https://audioplus.pl/zwrot-kasy-zlx-g2 i otrzymaj mail z kodem promocyjnym.
ODBIERZ KASĘ wpisując kod, swoje dane, dowód zakupu oraz numer konta na stronie podanej w mailu.
Otrzymasz zwrot na konto w wysokości 30 Euro za każdy aktywny głośnik ZLX-G2. Promocja dotyczy wszystkich 3 modeli aktywnych serii ZLX-G2 (a więc: ZLX-8P-G2-EU, ZLX-12P-G2-EU oraz ZLX-15P-G2-EU) zakupionych w dowolnym sklepie partnerskim Audio Plus w dniach 1-31.10.2024. Najbliższy sklep sieci partnerskiej Audio Plus znajdziesz na stronie https://audioplus.pl/sprzedaz
Więcej informacji na stronie https://audioplus.pl/zwrot-kasy-zlx-g2
Dystrybucja: Audio Plus