Logowanie

Allen&Heath dLive C3500 + CDM48 + DX32 - Tomasz Pawłowski o systemie miksowania zespołu Riverside

Allen&Heath dLive C3500 + CDM48 + DX32 - Tomasz Pawłowski o systemie miksowania zespołu Riverside

Riverside to polski zespół rockowy, który z sukcesami zdobywa sceny zagraniczne. Istnieje już 17 lat i ma na koncie siedem albumów studyjnych. Najnowszy, wydany w tym roku, jest zatytułowany „Wasteland”. Jesienią odbyła się międzynarodowa trasa „Wasteland 2018 Tour” promująca tę płytę. Na tę okazję zespół wraz z realizatorem dźwięku Tomkiem Pawłowskim zdecydowali się na zakup systemu Allen & Heath dLive.

Na FOH-u Tomek używa sterownika C3500 z kartą Dante oraz racka z DX32 z wyjściami AES3 i analogowym panelem wejść i wyjść do insertowania urządzeń Looptrottera. Na scenie natomiast pracuje MixRack CDM48 rozszerzony o kartę AES3 zabudowany w case, z IEM-ami i panelem przyłączy podpytek.

Tomek Pawłowski  podzielił się swoją opinią o systemie miksowania Allen&Heath dLive: „dLive jest jak kumpel z którym po prostu przyjemnie się pracuje. Bardzo lubię też otoczkę proponowaną przez producenta - karty rozszerzeń, aplikacje. Nie bez znaczenia jest dla mnie to, w jaki sposób platforma jest rozwijana, wprowadzanie rozwiązań zaczerpniętych z grupy Audiotonix. Allen & Heath jest mikserem, który można bardzo łatwo przekonfigurować. Jest elastyczny i napakowany narzędziami, takimi jak korektory dynamiczne, kompresory pasmowe, różne symulacje. Bardzo podobają mi się efekty. Na etapie wyboru konsolety ważne było dla mnie również wsparcie dystrybutora.”

„dLive jest zaskakująco udaną konstrukcją. I nie, nie mam żadnych profitów z publikowania takich opinii. Po prostu uważam, że dla Riverside był to strzał w dziesiątkę, co potwierdzają co koncert zadowolenie muzyków z soundu w słuchawkach i ludzie podchodzący przybić piątkę za dobry dźwięk”, podsumowuje realizator Riverside - Tomasz Pawłowski.

riverside wwa

Więcej informacji o systemie miksowania Allen&Heath dLive na stronie producenta.

Dystrybutor: Konsbud Audio