Logowanie

Integracja systemów proaudio AV na bazie systemów koncernu HARMAN Pro

Integracja systemów proaudio AV na bazie systemów koncernu HARMAN Pro

Centrala Toyota Buzz w Bankoku zdecydowała się na instalację audio oraz AV bazującą na zintegrowanych rozwiązaniach koncernu HARMAN Pro.

HARMAN PRO Toyota Buzz conference room 

Toyota Buzz Vibhavadi to najnowocześniejszy salon dealerski Toyota w Tajlandii. Jednocześnie jest to siedziba kanału sprzedaży dealerów Toyota Buzz. Instalacja HARMAN Pro ma nadawać i dystrybuować dźwięk, obraz oraz informacje na terenie całej firmy w 9 lokalizacjach głównych. Celem jest zapewnienie sprawnej, efektywnej i atrakcyjnej wizualnie komunikacji, która ma ułatwić zwiększenie efektywności sprzedaży dealerów Toyota.

 HARMAN PRO Toyota Buzz siedziba

„Chcieliśmy wdrożyć przyszłościową przestrzeń wystawową, która wspiera współpracę i wideokonferencje w wielu lokalizacjach” - powiedział rzecznik Toyota Buzz Company Limited. „Mając na uwadze ten ogólny cel, zatrudniliśmy firmę Mahajaka (dealer HARMAN Pro), aby stworzyć wyjątkową przestrzeń roboczą o uproszczonej obsłudze, dostosowaną do naszych konkretnych potrzeb. Wszechstronny zintegrowany system HARMAN PRO obsługuje wiele naszych miejsc spotkań i jest wystarczająco łatwy w obsłudze, aby nasi pracownicy mogli działać bezpiecznie i skutecznie”.

HARMAN PRO Toyota Buzz JBL 305p mk2 

Interesującym rozwiązaniem okazało się zastosowanie m.in. studyjnych aktywnych monitorów JBL Pro 305P mkII... Warto zaznaczyć, że te monitory zdobyły w ubiegłym roku najbardziej liczącą się w branży nagrodę technologiczną - TEC Award.  Studyjne monitory nowej, już drugiej generacji JBL Professional serii 3, w tym najmniejszy model 305P mkII oferują znakomitą jakość dźwięku i szeroką dyspersję o wyrównanej charakterystyce częstotliwościowej. Zostały wykorzystane między innymi w newralgicznych punktach nagłośnieniowych, w których miała być zagwarantowana najwyższa, studyjna jakość dźwięku.

HARMAN PRO Toyota Buzz BLU DAN Crown Amp

System instalacyjny audio bazuje na cyfrowych procesorach BSS BLU-101 z rozszerzeniami BSS BIB i BSS BOB1. W ciągach komunikacyjnych znalazły się głośniki sufitowe JBL Control 14C/T zasilane przez końcówki mocy Crown CT475. W bardziej istotnych miejscach - również na zewnątrz firmy - za dźwięk odpowiadają głośniki JBL Control 28-1, Control 29AV-1 i Control 30 zasilane końcówkami Crown CTS3000 pod kontrolą procesorów BSS. Hala prezentacyjna została natomiast wyposażona w kompaktowe głośniki i subwoofery JBL AE zasilane przez końcówki mocy Crown CTS z integracją z systemami HiQnet i CobraNet. Główną konsolą jest Soundcraft Si Performer dający możliwość sterowania bezprzewodowego za pomocą tabletu.

 HARMAN PRO Toyota Buzz BSS BLU100 config

Niezwykle istotnym elementem było zapewnienie efektywnej komunikacji audio-wideo. Integracja z sekcją wideo została zrealizowana za pomocą procesorów AMX, które sterują kilkoma ekranami bezszwowymi i uzupełnione o kametry gwarantują zwrotną komunikację z Klientami.

 HARMAN PRO Toyota Buzz JBL AE series

„Tworząc przestrzeń do wspierania rozmów i ustanawiając punkt odniesienia w branży, Toyota Buzz Company stworzyła dla siebie niszę”, powiedział Ramesh Jayaraman, wiceprezes i dyrektor generalny firmy HARMAN Professional Solutions, APAC. „Projekt wymagał zaawansowanego systemu AV, który zapewniamy bogaty dźwięk i oszałamiającą grafikę, zapewniając wciągające wrażenia interaktywne.”

 HARMAN PRO logo

Rozwiązania HARMAN PRO gwarantują przewagę technologiczną na wielu poziomach, wspierając skutecznie procesy biznesowe i sprzedażowe. Integracja informacji, wideo i dźwięku dzięki procesorom AMX i BSS gwarantuje przy tym łatwą i przejrzystą obsługę, co przekłada się na efektywność działań. Polecamy uwadze! Nowoczesna firma stosując wysoką technologię koncernu HARMAN PRO zyskuje przewagę nad konkurencją. To dzieje się tu i teraz.

Dystrybucja: ESS Audio