Logowanie

Soundcraft Vi2000 w firmie MusicMachines podczas realizacji streamingów koncertów w Pałacu w Radziejowicach

Soundcraft Vi2000 w firmie MusicMachines podczas realizacji streamingów koncertów w Pałacu w Radziejowicach

Firma Musicmachines wykorzystuje do realizacji dźwięku podczas streamingów koncertów w Pałacu w Radziejowicach konsoletę Soundcraft Vi2000 wynajętą od firmy Violin-Art. Wybór konsolety wynika z najwyższej jakości dźwięku, jaki oferuje seria Soundcraft Vi.

Soundcraft Vi2000 MusicMachines Radziejowice Violin Art 01

Konsoleta Violin-Art jest wyposażona w topowy stagebox Soundcraft 64/32 z kartą światłowodową, z preampami sygnowanymi przez markę STUDER. W połączeniu ze znakomitymi mikrofonami, jak Earthworks PM40 PianoMic, DPA 4011, DPA 4099 i AKG C414 XLS, setup gwarantuje genialną jakość dźwięku od samego początku.

Soundcraft Vi2000 MusicMachines Radziejowice sPINKa Drazkov Strychalski 07

Realizatorzy pracujący przy radziejowickich koncertach – Radosław Bukowski i Krzysztof Michalak – cenią w konsolecie Vi2000 znakomite pogłosy z algorytmami marki Lexicon oraz szybkość i wygodę pracy dzięki niezastąpionym ekranom Soundcraft Vistonic ze zintegrowanymi encoderami i przełącznikami funkcyjnymi, zapożyczonym z konsolet STUDER Vista. Mocną stroną konsolety Soundcraft Vi2000 jest wyposażenie w interfejs DANTE, co umożliwia skuteczną rejestrację dźwięku podczas koncertów dla ewentualnej postprodukcji.

 Soundcraft Vi2000 MusicMachines Radziejowice Joachim Mencel Brooklyn Eye 01

Wspaniałe realizacje streamingów koncetów, podczas których wystąpili m.in. Joachim Mencel, sPINKa (Drazkov | Strychalski) można wysłuchać na stronie Pałacu w Radziejowicach oraz na stronie MusicMachines.pl w portalu Facebook w zakładkach Filmy.

Realizacja: MusicMachines.pl
Rental konsolety: Violin-Art 
Dystrybutor: ESS Audio