Logowanie

Biamp - nagłośnienie każdej przestrzeni: od sal wykładowych po stadiony sportowe

Biamp - nagłośnienie każdej przestrzeni: od sal wykładowych po stadiony sportowe

Firma Biamp to jeden z największych graczy specjalizujących się w systemach nagłośnienia oraz systemach wideokonferencyjnych na świecie. Producent posiada w swojej ofercie rozwiązania bardzo zaawansowane, ale nie zapomniał o użytkownikach poszukujących zdecydowanie mniej skomplikowanych systemów wideokonferencyjnych cechujących się wysoką jakością. Niezależnie od tego, czy szukasz systemu nagłośnienia do sali wykładowej, restauracji, kościoła czy stadionu – w rozbudowanej ofercie Biamp na pewno znajdzie się rozwiązanie dla Ciebie.

W portfolio produktowym Biamp znajduje się ponad 250 modeli zestawów głośnikowych, które można zamówić w każdym, wybranym przez siebie kolorze i w wersji wodoodpornej. Od kompaktowych 3-calowych głośników powierzchniowych po wielkoformatowe zestawy nagłośnieniowe dedykowane do instalacji zewnętrznych. Sprawdź, w jakich aplikacjach najczęściej sprawdza się Biamp.

EDUKACJA

Wraz z wprowadzeniem nowych wytycznych dotyczących dystansu społecznego, zmieniły się wymagania dotyczące współczesnej edukacji, jednak utrzymanie zaangażowania słuchaczy pozostaje głównym problemem zarówno dla nauczycieli, jak i menedżerów IT. Zaprojektowane z myślą o efektywnej instalacji i łatwym wdrożeniu, produkty Biamp spełniają oczekiwania szkół i uczelni na całym świecie.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz dla szkolnictwa wyższego, zarówno w przypadku zajęć na żywo, jak i nauki zdalnej: Biamp – Edukacja.

Biamp hotele

SKLEPY I GALERIE HANDLOWE

Chociaż popularność zakupów internetowych ciągle rośnie, wielu konsumentów nadal preferuje kupowanie bezpośrednio w sklepach i galeriach handlowych. Muzyka tła (background music) ma ogromne oddziaływanie na klientów i może mieć duży wpływ na wyniki finansowe sklepów. Głośniki Biamp zapewniają doskonałą jakość muzyki, która wzmacnia pozycję i świadomość marki sklepu wśród klientów.

Sprawdź pełną listę produktów rekomendowanych dla sklepów detalicznych tutaj.

HOTELE

Hotele i bary hotelowe mają różne potrzeby w kwestii nagłośnienia, ale cel jest podobny – zapewnić komfortową atmosferę. Rozwiązania Biamp pozwalają pracownikom hoteli na odtwarzanie muzyki tła i komunikatów w pokojach, na całych piętrach lub w przestrzeniach wspólnych. Delikatna muzyka pozwala gościom się w pełni zrelaksować, maskując ewentualne hałasy dochodzące z korytarza lub lobby. Te rozwiązania audio dedykowane dla hoteli wpłyną na komfort Twoich gości.

 Biamp restauracja

RESTAURACJE

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, właściciele restauracji muszą zadbać o to, by klienci chcieli do nich wracać. Rozbudowana oferta głośników Biamp umożliwia odtwarzanie muzyki tła, która uprzyjemnia spotkanie, ale nie przytłacza zbyt dużą głośnością lub ostrym, nieprzyjemnym brzmieniem. Odkryj rozwiązania dedykowane restauracjom.

 Biamp koscioly

KOŚCIOŁY I ŚWIĄTYNIE

W kościołach i świątyniach najważniejszym zadaniem systemu nagłośnienia jest to, by mowa była zrozumiała i klarowna. Systemy Biamp dedykowane do instalacji w kościołach są dyskretne, a jednocześnie pozwalają wiernym w pełni skupić się na treści mszy. Sprawdź rozwiązania Biamp dla kościołów.

 Biamp MolArena Sosto Stadium

SPORT I ROZRYWKA

Obiekty sportowe, parki rozrywki i plenery są wyjątkowo trudnym środowiskiem dla projektantów systemów dźwiękowych i instalatorów, ponieważ wymagają sprzętu odpornego na zmieniające się warunki pogodowe. Zestawy głośnikowe Biamp są wytrzymałe na warunki atmosferyczne i są wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje zapewniające maksymalną jakość dźwięku.

Zobacz nasze rozwiązania zaprojektowane z myślą o obiektach sportowych i plenerach: Biamp – sport i rozrywka.

Dystrybucja: Konsbud Audio