Logowanie

d&b audiotechnik Soundscape – prezentacje immersyjnego systemu na V Międzynarodowej Konferencji Scena Jutra

d&b audiotechnik Soundscape – prezentacje immersyjnego systemu na V Międzynarodowej Konferencji Scena Jutra

W dniach 29-30 marca 2023 branża sceniczna spotka się w Warszawie w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej i w Teatrze Narodowym na V Międzynarodowej Konferencji Scena Jutra, której partnerem jest firma Konsbud Audio. Podczas tego Wydarzenia czekają nas prezentacje, wykłady i panel dyskusyjny poświęcony m.in. dźwiękowi immersyjnemu w aplikacjach teatralnych i koncertowych.

Konferencja Scena Jutra to kreatywne i inspirujące wydarzenie sprzyjające powstawania nowych pomysłów, koncepcji oraz miejsce branżowych dyskusji o kierunkach rozwoju technologii wykorzystywanych w branży scenicznej – szczególnie teatralnej. Scena Jutra to także znakomici goście i ciekawe projekty edukacyjne oraz wystawa sprzętu prezentująca najnowsze trendy technologiczne.

DBA 001 23 plakat scena jutra WEB

Firma Konsbud Audio serdecznie zaprasza na odsłuchy immersyjnego systemu d&b audiotechnik Soundscape, wykłady i panel dyskusyjny. Soundscape to rewolucyjna technologia całkowicie zmieniająca sposób realizacji nagłośnienia widowisk i przedstawień. Prezentacje systemu z ramienia d&b audiotechnik poprowadzi Steve Jones, który jest doświadczonym projektantem systemów nagłośnieniowych i szkoleniowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Bardzo interesująco zapowiadają się także tematy wykładów. Prelegentami spotkania „Siła kreacji dźwięku immersyjnego dla narracji widowiska” będą wspomniany wcześniej Steve oraz Dominic Bilkey – wielokrotnie nagradzany projektant systemów nagłośnieniowych, szef sekcji dźwięk & video w Teatrze Narodowym w Londynie.
Jarek Kierkowski i Paweł Berbecki przeprowadzą prezentację pt. „d&b audiotechnik. Przestrzeń. Dynamika. Środowisko. Czy da się naginać prawa fizyki?”, a Jacek Majewski poruszy temat „Dlaczego system odsłuchowy w studiu ma decydujący wpływ na prawidłowe opracowanie dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i jak współczesne produkty Genelec nas w tym wspierają.”
Na Scenie Dyskusje odbędzie się bardzo ciekawa, z punktu widzenia twórców, rozmowa – „Immersja - gadżet czy nowe narzędzia kreacji?”. W panelu dyskusyjnym wezmą udział uznani artyści: reżyser teatralny Grzegorz Jarzyna, muzycy i kompozytorzy - Maja Kleszcz, Wojciech Krzak oraz Dominic Bilkey i Steve Jones.

Uwaga - uczestnicy odsłuchów Soundscape w Teatrze Narodowym będą mogli wygrać bilety na spektakl The Lehman Trilogy w Londynie zrealizowany w technologii Soundscape!

Bilety na konferencję Scena Jutra: http://scenajutra.com
Napisz na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., aby otrzymać bardzo atrakcyjny kod zniżkowy.
Bezpłatna rejestracja na odsłuchy Soundscape: http://dbsoundscape.pl

Więcej informacji o konferencji, harmonogram i bilety:
https://scenajutra.com/info
https://scenajutra.com/agenda

Zapraszamy! Nasza redakcja na pewno będzie obecna na tym Wydarzeniu. Do zobaczenia!

Dystrybucja: Konsbud Audio