Logowanie

EAW Radius® - prezentacja systemów liniowego i point source w Warszawie

EAW Radius® - prezentacja systemów liniowego i point source w Warszawie

Firma Music Info Sp. z o.o. - dystrybutor EAW w Polsce – zaprasza we wtorek za tydzień, 9. stycznia 2018 do Warszawy na prezentację systemu EAW Radius! To jeden z najnowocześniejszych kompletnych systemów nagłośnieniowych na rynku. System EAW Radius obejmuje zarówno moduły kompaktowego systemu liniowego, różne zestawy basowe oraz szeroki wybór uzupełniających elementów typu point source.

EAW Radius to jeden z najbardziej interesujących, zaawansowanych technologicznie i świetnie brzmiących kompaktowych systemów liniowych. Pełna linia produktów obejmuje nie tylko elementy systemu liniowego, ale również dwa modele subbasów, współosiowe monitory oraz szereg szerokopasmowych zestawów typu point source o różnej propagacji. Siłą systemu – prócz znakomitego, precyzyjnego brzmienia - jest pełna integracja sieciowa obejmująca protokół DANTE i porty komunikacyjne LAN i bezprzewodowe na podczerwień.

Warto podkreślić, że system EAW RADIUS to nie tylko system liniowy przeznaczony do podwieszania i stackowania. To również szerokopasmowe, niezwykle skuteczne klasyczne zestawy 2-drożne, do wykorzystania w klubach muzycznych i jako nagłośnienie zespołu eventowego i weselnego. Podczas prezentacji i szkolenia będzie można posłuchać każdego z elementów systemu. 

Na system EAW Radius składają się następujące elementy:
- szerokopasmowy podwieszany moduł liniowy EAW RSX208L
- podwieszany zestaw mid-bass EAW RSX12
- zestawy subbasowe EAW RSX18 oraz RSX218
- zestawy szerokopasmowe point source EAW RSX129 o propagacji poziomej 90° i RSX126 o propagacji poziomej 60°
- zestawy szerokopasmowe point source EAW RSX89 o propagacji poziomej 90° i RSX86 o propagacji poziomej 60°
- współosiowy monitor sceniczny RSX12M.

Wszystkie moduły – zarówno liniowe, jak basowe i point source - mają wbudowane końcówki mocy i zaawansowane układy DSP z filtrami FIR i algorytmami przeniesionymi z potężnych topowych systemów EAW Anya i EAW Anna. Pojedyncze elementy systemu integrują się automatycznie bądź za pośrednictwem oprogramowania EAW Mosaic służącego zarówno do wyliczenia kątów i predycji całego systemu, jak również do kontroli każdego pojedynczego modułu i całego systemu korekty za pomocą 8-pasmowych parametrycznych EQ oraz algorytmów dynamiki itd.

RD0960 RADIUS brochure FNL 4linial

Pokaz odbędzie się w dniu 9.01.2018 w Sali Widowiskowej warszawskiego PROMu Kultury Saska Kępa, przy ul. Brukselskiej 23. Prezentacja składać się będzie z dwóch części, przedzielonych przerwą obiadową.

Pierwsza część będzie trwać w godz. 11.00 - 13.00 i obejmie ogólne omówienie systemu, prezentacje brzmienia systemu EAW Radius oraz przybliżenie oprogramowania EAW Resolution i EAW Mosaic.

W drugiej części w godzinach 14.00-16.00 będzie możliwy bliższy kontakt z prezentowaną aparaturą. Udostępnione zostaną sesje wielośladowe do samodzielnego miksowania.

Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane przybyciem o rejestrację przy użyciu formularza dostępnego pod linkiem: https://goo.gl/forms/9ztHq2NpCpYzwmYs1

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału!

Organizator: Music Info
Pobierz załącznik: