Logowanie

Kształcenie online z Harman Pro!

Kształcenie online z Harman Pro!

Polski dystrybutor koncernu HARMAN Pro – firma ESS Audio – zaprasza do udziału w darmowych szkoleniach online pod egidą Harman University. To idealny moment na zdobycie wiedzy od najlepszych specjalistów z różnych zakątków świata. Pierwsze szkolenie na temat mikrofonów i mikrofonowania na scenie odbędzie się już w środę 1 kwietnia 2020! Jakie jeszcze szkolenia są planowane w kwietniu?

Następne bardzo ciekawe szkolenie na temat wyzwań jakie stawiają imprezy eSport’owe inżynierom systemów audio poprowadzi weteran branży eventowej Cameron O’Neill - już 9 kwietnia o godzinie 18.00. Trzecie szkolenie w czwartek 23 kwietnia 2020 dotyczyć będzie aplikacji do zarządzania systemami nagłośnieniowymi JBL Professional - JBL Performance Manager 2.6. Gorąco polecamy udział w tych szkoleniach! O niektórych rozwiązaniach problemów nie usłyszycie nigdzie indziej!

By wziąć udział w szkoleniu, wystarczy zarejestrować się pod poniższymi linkami. Udział w szkoleniach jest darmowy. Wykorzystajcie ten czas przymusowego siedzenia w domach efektywnie! Zaprocentuje w niedalekiej przyszłości :-)

PLAN SZKOLEŃ online HARMAN University

 

HARMAN Professional University 2020 04 01 Microphones

Microphone Applications for Stage and Sound

Opis szkolenia

Doskonały dźwięk zaczyna się u źródła. W tym kursie przyjrzymy się różnym typom mikrofonów, ich zastosowaniom oraz sposobom wyboru odpowiedniego mikrofonu i umieszczenia go w celu uzyskania najlepszego brzmienia.

Data: środa, 1 kwietnia, godzina 18:00

Prowadzący: Chris Pyron

Link do rejestracji: https://harman.webex.com/harman/k2/j.php?MTID=tccc02144317fb9a9f26a6a4bede3fd82

 HARMAN Professional University 2020 04 09 AUDIO CHALLENGES IN ESPORTS

Audio Challenges in E-sports

Opis szkolenia

Warsztaty te będą zawierały informacje na temat różnych rodzajów e-sportu rozgrywanych na poziomie profesjonalnym i przedstawią, w jaki sposób organizowane są te wydarzenia. Cameron O’Neill przedstawi istotne wyzwania w technologiach A/V ze szczególnym uwzględnieniem dźwięku i wskaże, w jakim kierunku będzie ewoluować eSport.

Cameron O’Neill jest 20-letnim weteranem branży eventowej. Pracuje w Sydney Opera House i dla firmy Riedel w całej Azji. Ostatnio pomógł wielu firmom e-sportowym w Chinach zbudować systemy A/V obsługujące duże wydarzenia, instalacje w obiektach i system studia sieciowego dla dużej firmy.

Data: czwartek, 9 kwietnia, godzina 02.00 (niestety w nocy :-) )

Prowadzący: Cameron O’Neill

Link do rejestracji: https://harman.webex.com/harman/k2/j.php?MTID=t3b5277ebd98df37c45ca3bfa759ffa9a

 

 HARMAN Professional University 2020 04 23 Performance Manager

Performance Manager Beginner to Expert

Opis szkolenia

Nowell Helms pokaże, jak za pomocą aplikacji do zarządzania systemami nagłośnieniowymi JBL Performance Manager dostarczyć profesjonalny dźwięk każdemu odbiorcy. Dowiesz się, jak szybko i skutecznie zacząć kontrolować wzmacniacze i ich DSP i jak konfigurować systemy nagłośnieniowe JBL Professional, by osiągnąć znakomite rezultaty brzmieniowe.

Nowell Helms jest doświadczonym inżynierem dźwięku z ponad 20-letnim doświadczeniem. Swoją karierę rozpoczął od wieszania i strojenia systemów liniowych JBL Professional w San Francisco, zapewniając doskonały dźwięk na muzycznych scenach. Wykorzystuje szereg innowacji koncernu HARMAN Pro do projektowania, wdrażania i miksowania dźwięku niemal każdego rodzaju wydarzenia na żywo, jakie można sobie wyobrazić.

Data: czwartek, 23 kwietnia, godzina 18:00

czas szkolenia: 1 godzina

Prowadzący: Nowell Helms

Link do rejestracji: https://harman.webex.com/harman/k2/j.php?MTID=td905d20ec8d4f0c87bb2622a6b3236fa

Dystrybutor: ESS Audio