Logowanie

JBL Professional PRX, EON Pro i BSS BLU100 w restauracji i klubie Ogrody Wisła / Ogrody Nocą

JBL Professional PRX, EON Pro i BSS BLU100 w restauracji i klubie Ogrody Wisła / Ogrody Nocą

Co potrzeba aby w jednym miejscu otworzyć restaurację z delikatną, nastrojową muzyką tła w dzień, która wieczorem ma się zamienić w klub z taneczną muzyką serwowaną przez znanych DJ'ów? Z pewnością wyjątkowej przestrzeni pod względem lokalizacji i wnętrza oraz aktywne zestawy głośnikowe JBL PRX.

JBL Professional PRX EON Pro BSS BLU100 Ogrody Wisla Ogrody Noca klub 1s 

Twórcy i właściciele restauracji Ogrody Wisła i zarazem klubu Ogrody Nocą swój lokal otworzyli, w budynku Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, z widokiem na bulwary, rzekę i Stadion Narodowy. W ciągu dnia działa tu nowa restauracja ze znakomitą kuchnią na światowym poziomie, w której znajdziemy autorskie dania, a wieczorami lokal zmienia się w klub i bar.

JBL Professional PRX EON Pro BSS BLU100 Ogrody Wisla Ogrody Noca JBL PRX scena DJ s

Zarówno w dzień jak i w nocy najwyższą jakość muzyki gwarantują zestawy głośnikowe JBL Professional.

W całym lokalu zainstalowane zostało szesnaście dwudrożnych, aktywnych JBL PRX812W uzupełnionych ośmioma 18-calowymi subwooferami PRX818XLF.

JBL Professional PRX EON Pro BSS BLU100 Ogrody Wisla Ogrody Noca taras s

Smukłe, wyposażone w akumulatory zestawy typu all-in-one JBL EON ONE Pro nagłaśniają tarasy w sezonie letnim.

Dogłośnienia nad stolikami zrealizowane zostały przez zwieszane, bardzo eleganckie i minimalistyczne głośniki Sonance PS-P63T. W toaletach za reprodukcję muzyki odpowiadają dwudrożne, ścienne głośniki JBL CSS 1S/T zasilane instalacyjnymi wzmacniaczami JBL CSA2120Z.

JBL Professional PRX EON Pro BSS BLU100 Ogrody Wisla Ogrody Noca BSS szafa

Strefami dźwięku zarządza procesor BSS BLU100 z modułem wyjściowym BSS BLU-BOB. Kontrola nad każdą strefą jest dostępna z poziomu łatwej do obsługi aplikacji na tablet.

JBL Professional PRX EON Pro BSS BLU100 Ogrody Wisla Ogrody Noca bar s

Zastosowanie procesorów BSS wspólnie z głośnikami JBL Professional daje gwarancję świetnego, legendarnego brzmienia JBL.

Dystrybutor: ESS Audio